SHUiP/OMB Group
ul. Brukowa 23, 91-341 Łódź
tel. 42 640 75 58
www.ombgroup.pl


Stół prasowalniczy

Profesjonalne stoły prasowalnicze są niezbędnym wyposażeniem każdej dużej szwalni i małego zakładu krawieckiego. Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji pozwalają na wydajne i wygodne korzystanie z szeregu urządzeń i funkcji potrzebnych na stanowisku pracy. Z nimi możliwe jest szybkie prasownie bez ryzyka zagnieceń oraz wybłyszczenia materiału, aby nadać produktom krawieckim estetyczne wykończenie.

W przeciwieństwie do zwykłych desek do prasowania zaawansowane stoły prasowalnicze pozwalają na znacznie efektywniejszą pracę. Deski o dużej przestrzeni roboczej umożliwiają prasowanie tekstyliów o większych wymiarach, a także tych o różnych fasonach, między innymi koszul, spodni, bluzek.

W stołach prasowalniczych stosuje się również specjalne technologie zwiększające wydajność pracy. Dodatkowe podgrzewanie stołu z funkcją wytarzania pary regulowane termostatem pozwala na podwyższenie efektywności prasowania i przyspieszenie go. Efektywność prasowania zwiększają również funkcje nadmuchu pary oraz odsysania z powierzchni deski. Sterowanie odbywa się poprzez dołączone do zestawu pedały. Drążek trzymający przewody zapobiega plątaniu się przewodów żelazka i ułatwia pracę. W sprzedaży znajdują się również nowoczesne stoły prasowalnicze współpracujące z zewnętrznymi wytwornicami pary. Stoły posiadają również dodatkowe półki przeznaczone do przechowywania. W ofercie znajdują się również modele na kółkach.

Dostępne są stoły prasowalnicze o różnych parametrach, które można indywidualnie dostosować do potrzeb danego stanowiska pracy. Klient może dobrać je pod względem wielkości przestrzeni roboczej stołu prasowalniczego, zastosowanych funkcji, w tym odsysania, wytwarzania pary w stole czy nadmuchu pary z żelazka, a także mocy.

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości stoły szwalnicze Comel. To modele o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzają się w mniejszych i większych szwalniach. Dzięki nowoczesnym systemom poprawiają wydajność pracy. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełnym asortymentem stołów prasowalniczych w naszej ofercie!