OMB Group
ul. Brukowa 23, 91-341 Łódź
tel.+48 42 640 75 58
www.ombgroup.pl
wyposażenie szwalni wyposażenie szwalni

Maszyny prasowalnicze – prasuj na skalę przemysłową!

Używanie szczotek parowych i innych urządzeń, które umożliwiają prasowanie odzieży bez użycia deski, jest swojego rodzaju nowinką w gospodarstwach domowych, jednak w zakładach przemysłowych takich jak szwalnia to narzędzie niezbędne. Prasowanie na skalę przemysłową wymaga odpowiedniego sprzętu umożliwiającego szybkie wygładzanie tkanin dużą ilością pary, dlatego w katalogu produktów OMB Group możesz znaleźć wszelkiemaszyny i akcesoria prasowalnicze dla Twojej szwalni.

Wytwornice pary i stoły prasowalnicze marki Comel w OMB Group

Podstawowym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej szwalni jest wytwornica pary, która może zaopatrywać w parę od jednego do nawet kilka żelazek. Nasza oferta obejmuje profesjonalne jednostanowiskowe wytwornice pary włoskiej marki Comel - możesz wybierać spośród wielu modeli, które różnią się pod kątem pojemności kotła, ciśnienia roboczego czy mocy grzałek. Najnowocześniejsze z oferowanych przez nas wytwornic są wyposażone również w pompy wodne, dzięki którym nie ma konieczności regularnego napełniania kotła, co zwiększa szybkość i wydajność pracy. Oprócz samodzielnych wytwornic pary udostępniamy uniwersalne stoły prasowalnicze Comel z wbudowaną wytwornicą, odsysaniem  i podgrzewaniem elektrycznym, a także stoły prasowalnicze przeznaczone specjalnie do prasowania zasłon. 

Obok stołów prasowalniczych oferujemy także urządzenia, które prasują bez konieczności używania deski - elektryczne szczotki i pistolety parowe, które można podłączyć do wytwornicy pary. Taka metoda wygładzania odzieży pozwala na dodatkowe jej odświeżenie, usunięcie zmechaceń czy zabrudzeń w postaci kurzu.

Hurtownia OMB GROUP zapewnia wszystko, co potrzebne do wydajnego prasowania na dużą skalę – skorzystaj z naszej oferty i sprawdź!


  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel