OMB Group
ul. Brukowa 23, 91-341 Łódź
tel.+48 42 640 75 58
www.ombgroup.pl
wyposażenie szwalni wyposażenie szwalni

Stoły prasowalnicze Comel dla Twojej szwalni!

Hurtownia wyposażenia szwalni OMB Group ma przyjemność zaproponować Państwu wielofunkcyjne stoły prasowalnicze uznanego producenta urządzeń prasowalniczych Comel SRL, które okażą się niezbędnym wyposażeniem dla każdej dużej szwalni, ale i małego zakładu krawieckiego. Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji pozwalają na wydajne i wygodne korzystanie z szeregu urządzeń i funkcji potrzebnych na stanowisku pracy. Z nimi możliwe jest szybkie prasownie bez ryzyka zagnieceń oraz wybłyszczenia materiału, aby nadać produktom krawieckim estetyczne wykończenie.

W przeciwieństwie do zwykłych desek do prasowania zaawansowane stoły prasowalnicze dostępne w naszej hurtowni pozwalają na znacznie efektywniejszą pracę. Deski o dużej przestrzeni roboczej umożliwiają prasowanie tekstyliów o większych wymiarach, a także tych o różnych fasonach, między innymi koszul, spodni, bluzek.

Efektywne prasowanie przemysłowe – wyposażenie szwalni od OMB Group

Dodatkowe podgrzewanie stołu z funkcją wytarzania pary regulowane termostatem pozwala na podwyższenie efektywności prasowania i przyspieszenie go. Efektywność prasowania zwiększają również funkcje nadmuchu pary oraz odsysania z powierzchni deski. Sterowanie odbywa się poprzez dołączone do zestawu pedały. Drążek trzymający przewody zapobiega plątaniu się przewodów żelazka i ułatwia pracę. Stoły posiadają również dodatkowe półki przeznaczone do przechowywania. W naszej ofercie znajdziesz także modele na kółkach.

Dostępne są stoły prasowalnicze o różnych parametrach, które można indywidualnie dostosować do potrzeb danego stanowiska pracy. Klient może dobrać je pod względem wielkości przestrzeni roboczej stołu prasowalniczego, zastosowanych funkcji, w tym odsysania, wytwarzania pary w stole czy nadmuchu pary z żelazka.


  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel
  • partner comel